Ruch to zdrowie !
DelaSport

Ruch to zdrowie DelaSport wspiera sport.

Aktywność sportowa jest konieczna dla zachowania prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Nie tylko dla zachowania naszej sprawności fizycznej, lepszej kondycji, ale również dla poprawy pracy naszego umysłu. Wysiłek fizyczny, a zwłaszcza ten na świeżym powietrzu pomaga wzmocnić nasze ciało i umysł, który po wielogodzinnym wysiłku w pracy lub podczas nauki zdalnej jest przemęczony. Dlatego pamiętajmy o codziennej aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Wychodząc naprzeciw mamy dla was gwarancję bezpieczeństwa dla skóry wszystkich aktywnych osób.

Kosmetyki Sportowe

To nasza odpowiedź na potrzeby aktywnych osób jak zadbać o wymagającą skórę rąk i stóp biegaczy, rowerzystów oraz wszystkich innych osób aktywnych sportowo. 

  • jak uchronić naszą skórę przed uszkodzeniami naskórka ?
  • jak usunąć zrogowacenia ?
  • co zrobić, aby regeneracja naskórka była szybsza ?
  • jak uporać się z efektem zmęczonych, ciężkich nóg ?
  • jak skutecznie dezynfekować dłonie, aby bez zbędnego stresu móc korzystać rowerów i hulajnóg miejskich ?
  • jak korzystać bezpiecznie z siłowni w parku ?

Kosmetyki sportowe są odpowiedzią na wszystkie te pytania jak zdrowo i bezpiecznie trenować.

  • Maść naprawcza dla wymagającej skóry rąk i stóp. Z nią niestraszny trening nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych, ona zabezpieczy skórę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. W codziennej pielęgnacji zapobiega otarciom i ubytkom naskórka w czasie treningu, dzięki czemu chroni naszą skórę przed przerwaniem ciągłości naskórka i przenikaniem do niego drobnoustrojów.
  • Spray – zmiękcza naskórek i zrogowacenia, dzięki niemu nigdy nie dopuścimy do powstania bolących odgniotków i zgrubień. Jeśli pojawiają się pierwsze oznaki zgrubień
  • Żel zbawienny dla zmęczonych treningiem nóg, to wymarzone rozwiązanie, kiedy chcemy szybko wrócić do lekkich nóg po intensywnym wysiłku fizycznym. Masaż wykonajmy po kąpieli na osuszoną ręcznikiem skórę wmasowując żel od kostek ku górze nóg, co zapewni naszemu organizmowi prawidłowe krążenie limfatyczne i ułatwi usunięcie mleczanów zakwaszających nasze mięśnie.
  • Antibacterial Sport Gel – to tzw. must have każdej aktywnej osoby. Jeśli jesteś osobą aktywną pamiętaj, żeby zawsze mieć go przy sobie i dezynfekować dłonie po każdym kontakcie z przedmiotami, które mogły być dotykane przez inne osoby. Antibacterial Sport Gel jest w małym wygodnym do użycia opakowaniu i zmieści się nawet w małej kieszonce biegacza. Profilaktycznie dłonie należy dezynfekować co 30 minut.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl