Strzałka KATEGORIE PRODUKTÓW
 

 
Strzałka Newsletter
 
 

 
Strzałka SONDA

Co w kosmetykach cenisz najbardziej? 
 
Skip Navigation Links
O Nas
Nowości i Wydarzenia
Obszar Wiedzy
Dystrybucja
Regulamin
 
Strzałka Twoje zakupy
Pusty koszyk
Wartość : 0
 
rzetelna firma
O firmie

Jesteśmy polską firmą produkującą profesjonalne kosmetyki SPA DELAWELL. Najważniejsze są dla nas: wysoka jakość, skuteczność, innowacyjność i bezpieczeństwo produktów.

Na markę DELAWELL składa się ponad 50 specjalistycznych produktów SPA do dłoni, stóp, ciała i twarzy, w tym także preparaty specjalistyczne dla skóry problematycznej (alergie itp.) oraz podologii (linia biała). Charakteryzuje je niezwykłe bogactwo składników aktywnych oraz skuteczne receptury przynoszące szybki efekt.
Do produkcji nie używamy parabenów. Nasze formulacje oparte są na naturalnych olejach i masłach. Łącznie w naszych produktach znajdziecie Państwo ponad 20 naturalnych olejów i maseł oraz przeszło 30 substancji czynnych pochodzenia naturalnego.

Stworzyliśmy również innowacyjną linię kosmetyków naturalnych SWEET AND NATURAL, w 100% zgodną z wytycznymi instytucji certyfikujacych wytwórców kosmetyków naturalnych. Linia ta skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, ciekawych świata i ceniących wysoką jakość produktów.

 

Kosmetyki Delawell z powodzeniem sprzedawane sa w Polsce i zagranicą. Co roku prezentujemy je na międzynarodowych targach kosmetycznych, m.in. Cosmoprof w Bolonii. Zostały wielokrotnie nagrodzone za swą wysoką jakość. Regularnie pojawiają się w prasie kolorowej oraz w serwisach internetowych i blogach.

Nasze produkty można kupić w sklepie internetowym www.delawell.pl, hurtowniach kosmetycznych obsługujących salony kosmetyczne i ośrodki SPA, w gabinetach kosmetycznych, a także w sieci drogerii HEBE na półce z kosmetykami naturalnymi (100% oleje Delawell) oraz z kosmetyką profesjonalną do ciała (wybrany asortyment).

Pragniemy również dzielić się z Państwem naszą wiedzą kosmetyczną, dlatego opracowaliśmy dział Obszar Wiedzy, w którym prezentujemy Porady i Artykuły z dziedziny kosmetologii, a także radzimy jak używać naszych produktów. Opracowaliśmy kilkanaście propozycji zabiegów SPA, które prezentujemy w postaci filmów.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą marką i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą,

Zespół Delawell

sssdsd > sssdsd O nas | Regulamin | SWEET & NATURAL - Nowość!!! | OLEJE NATURALNE 100% | Linia złota | Linia czerwona | Linia zielona | Linia biała | Kontakt © 2009. Camino Sp. z o.o. Delawell ®